6,169
edits
mNo edit summary |
(→List of up throws in Super Smash Bros. Ultimate: Missing Rows) |
||
Line 316: | Line 316: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Greninja}} || || | |{{SSBU|Greninja}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Ice Climbers}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Ike}} || || | |{{SSBU|Ike}} || || | ||
Line 324: | Line 326: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Isabelle}} || || | |{{SSBU|Isabelle}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Ivysaur}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Jigglypuff}} || || | |{{SSBU|Jigglypuff}} || || | ||
Line 372: | Line 376: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Peach}} || || | |{{SSBU|Peach}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Pichu}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Pikachu}} || || | |{{SSBU|Pikachu}} || || | ||
Line 378: | Line 384: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Piranha Plant}} || || | |{{SSBU|Piranha Plant}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|R.O.B.}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Richter}} || || | |{{SSBU|Richter}} || || | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Ridley}} || || | |{{SSBU|Ridley}} || || | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Robin}} || || | |{{SSBU|Robin}} || || | ||
Line 400: | Line 406: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Simon}} || || | |{{SSBU|Simon}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Snake}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Sonic}} || || | |{{SSBU|Sonic}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Squirtle}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Toon Link}} || || | |{{SSBU|Toon Link}} || || | ||
Line 410: | Line 420: | ||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Wii Fit Trainer}} || || | |{{SSBU|Wii Fit Trainer}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Wolf}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Yoshi}} || || | |{{SSBU|Yoshi}} || || | ||
|- | |||
|{{SSBU|Young Link}} || || | |||
|- | |- | ||
|{{SSBU|Zelda}} || || | |{{SSBU|Zelda}} || || |
edits