71,096
edits
mNo edit summary |
|||
Line 60: | Line 60: | ||
!Place!!Name!!Character(s)!!Name!!Character(s)!!Earnings | !Place!!Name!!Character(s)!!Name!!Character(s)!!Earnings | ||
|- | |- | ||
|1st|||||||||| | |1st||{{Sm|Chag|Mexico}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Inkling|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Dark Pit|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|eMass|Saudi Arabia}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Inkling|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Lucina|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|2nd|||||||||| | |2nd||{{Sm|ZoZeF|Saudi Arabia}}||{{Head|Roy|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Tooky|Saudi Arabia}}||{{Head|Pac-Man|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Sheik|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|3rd|||||||||| | |3rd||{{Sm|Divine|Kuwait}}||{{Head|Dark Samus|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Fairess|Kuwait}}||{{Head|Samus|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|4th|||||||||| | |4th||{{Sm|Xaiop|Qatar}}||{{Head|Robin|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Snacc|United Arab Emirates}}||{{Head|Banjo & Kazooie|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|5th||{{Sm|Float|Saudi Arabia}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Ghassan|Saudi Arabia}}||{{Head|Snake|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|5th||{{Sm|$BK|Qatar}}||{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|BlackFyre|Qatar}}||{{Head|Pokémon Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|iHassoon|Qatar}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|Abdul|Qatar}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|7th||{{Sm|Tata|Saudi Arabia}}||{{Head|Joker|g=SSBU|s=16px}}||{{Sm|soudsamus|Kuwait}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||