34,328
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
||
Line 47: | Line 47: | ||
|13th||{{Sm|Dusk|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Dusk|USA}}||{{Head|Mr. Game & Watch|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|Fallen|USA}}||{{Head| | |13th||{{Sm|Fallen|USA}}||{{Head|Mega Man|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|chooryu|USA}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Sephiroth|g=SSBU|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|chooryu|USA}}||{{Head|Cloud|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Sephiroth|g=SSBU|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|Jahzz0|USA}}||{{Head|Ken|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Spickles|USA}}||{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Jonestly|USA}}||{{Head|Ness|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Agua|USA}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Spike|USA}}||{{Head|Roy|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Kam Steele|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Ave|USA}}||{{Head|Mario|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Chun|USA}}||{{Head|Young Link|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Stain|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Monkeyman1775|USA}}||{{Head|Yoshi|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|DEEPBLUE|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Blaze|USA|p=Georgia}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Nipah|USA}}||{{Head|Sonic|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Spandex|USA}}||{{Head|ROB|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Ferf|USA}}||{{Head|Wario|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|STiCK|USA}}||{{Head|King K. Rool|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Flag|USA}} goopie guy||{{Head|ROB|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Element|USA}}||{{Head|Pichu|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Raven|USA|p=USA}}||{{Head|Donkey Kong|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Flag|USA}} steamedklams||{{Head|Mii Gunner|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Roy|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Gregorian|USA}}||{{Head|Wii Fit Trainer|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Deino|USA}}||{{Head|Wolf|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Senn|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Key|USA|p=Georgia}}||{{Head|King Dedede|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Mr.Speedman|USA}}||{{Head|Roy|g=SSBU|s=16px}}{{Head|Zero Suit Samus|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|BBonsai|USA}}||{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Keveee|USA}}||{{Head|Chrom|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Flag|USA}} Royalty||{{Head|Peach|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Hobbes2|USA}}||{{Head|ROB|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Myman|USA}}||{{Head|Terry|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|Hushpuppy|USA}}||{{Head|Kazuya|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|33rd||{{Sm|SoloJones|USA}}||{{Head|Ike|g=SSBU|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||