13,185
edits
m (→Singles) |
|||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Fiction|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|Fiction|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|9th||{{Sm|S2J|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|MacD|USA}}||{{Head|Peach|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|Bizzarro Flame|USA}}||{{Head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|9th||{{Sm|MikeHAZE|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|ZeRo|Chile}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Ken|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|HugS|USA}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|13th||{{Sm|Jace|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Lovage|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|OkamiBW|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|DEHF|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|PSpirit|Japan}}||{{Head|Samus|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Delphiki|USA}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|A Rookie|USA}}||{{Head|Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|DendyPretendy|USA}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|17th||{{Sm|Neighborhood P|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Sherigami|USA}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Scar|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Loki|Canada}}||{{Head|Ganondorf|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Dunskies|USA}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Tai|USA}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Mogwai|USA}}||{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|KoopaTroopa895|USA}}||{{Head|Mario|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |||
|25th||{{Sm|Dayman|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|} | |} | ||