71,107
edits
Line 328: | Line 328: | ||
!Place!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character | !Place!!Name!!Character!!Name!!Character!!Name!!Character | ||
|- | |- | ||
|1st|||||||||||| | |1st||{{Sm|Captain|France}}||||{{Sm|Underkowe|France}}||||{{Sm|ALtek|France}}|| | ||
|- | |- | ||
|2nd|||||||||||| | |2nd||{{Sm|Kazzers|France}}||||{{Sm|Juartz|France}}||||{{Sm|Irt0zero|France}}|| | ||
|- | |- | ||
|3rd|||||||||||| | |3rd||{{Sm|Dr.Crow|France}}||||{{Sm|Anragon|France}}||||{{Sm|Aeron|France}}|| | ||
|- | |- | ||
|4th|||||||||||| | |4th||{{Sm|Nemui|Norway}}||||{{Sm|Zairo|Norway}}||||{{Sm|Lunner|Norway}}|| | ||
|- | |- | ||
|5th|||||||||||| | |5th||{{Sm|DaiMZ|France}}||||{{Sm|Visage Pâle|France}}||||{{Sm|Tintin|France}}|| | ||
|- | |- | ||
|5th|||||||||||| | |5th||{{Sm|Dawn|France}}||||{{Sm|Dasher|France}}||||{{Sm|Saora|France}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th|||||||||||| | |7th||{{Sm|Gardex|Norway}}||||{{Sm|Hudet|Norway}}||||{{Sm|iLift|Norway}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th|||||||||||| | |7th||{{Sm|Gluigi|France}}||||{{Sm|Jochen|France}}||||{{Sm|Aru|France}}|| | ||
|} | |||
====Show matches==== | |||
{|class="wikitable" style="text-align:center" | |||
!Player!!Character!!Set Score!!Player!!Character | |||
|- | |||
|{{Sm|Bloom4Eva|UK}}||{{Head|Bayonetta|g=SSBU|s=16px}}||3-1||{{Sm|Chag|Mexico}}||{{Head|Palutena|g=SSBU|s=16px}} | |||
|- | |||
|{{Sm|Luugi|UK}}||{{Head|Luigi|g=SSBU|s=16px}}||3-0||{{Sm|sisqui|Spain}}||{{Head|Dark Samus|g=SSBU|s=16px}} | |||
|} | |} | ||