5,865
edits
No edit summary Tag: Mobile edit |
(→Singles: fix) |
||
Line 31: | Line 31: | ||
|5th||{{Sm|Watch|Japan}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |5th||{{Sm|Watch|Japan}}||{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|5th||{{Sm| | |5th||{{Sm|Massun|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|nagaimo|Japan}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|nagaimo|Japan}}||{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|7th||{{Sm|Falpan|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | |7th||{{Sm|Falpan|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Falco|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|9th||{{Sm|s-Royal|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|s-Royal|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
Line 45: | Line 43: | ||
|9th||{{Sm|Plata|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSBM|s=16px}}|| | |9th||{{Sm|Plata|Japan}}||{{Head|Yoshi|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
| | |9th||{{Sm|Sheik|Japan}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|13th||{{Sm|WTS|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|WTS|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
Line 53: | Line 51: | ||
|13th||{{Sm|Tanzanyte, the Awakener|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | |13th||{{Sm|Tanzanyte, the Awakener|Japan}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Ice Climbers|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
| | |13th||{{Sm|Captain Jack|Japan}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|MK. II| | |17th||{{Sm|MK. II|USA}}||{{Head|Fox|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|tomo|Japan|p=Melee}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|tomo|Japan|p=Melee}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
Line 61: | Line 59: | ||
|17th||{{Sm|Luka|Japan}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Luka|Japan}}||{{Head|Marth|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Merino|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}} | |17th||{{Sm|Merino|Japan}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}}{{Head|Captain Falcon|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm|Okameed|United Kingdom}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}}|| | |17th||{{Sm|Okameed|United Kingdom}}||{{Head|Pikachu|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm| | |17th||{{Sm|Ayataka|Japan}}||{{Head|Jigglypuff|g=SSBM|s=16px}}|| | ||
|- | |||
|17th||{{Sm|piya|Japan}}||{{Head|Sheik|g=SSBM|s=16px}}|| | |||
|- | |- | ||
|17th||{{Sm| | |17th||{{Sm|niyaty|Japan}}||?|| | ||
|} | |} | ||
edits