71,257
edits
Line 67: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||65th / 1,348||—||— | |'''''{{Trn|Tera}}'''''||September 1st-3rd, 2023||65th / 1,348||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|The Smashing Future 2}}||October 14th, 2023||7th / 136||—||— | |||
|} | |} | ||