71,117
edits
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Seibugeki 15}}'''||October 28th, 2023||3rd / 300||—||— | |'''{{Trn|Seibugeki 15}}'''||October 28th, 2023||3rd / 300||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|WAVE Champions 6}}||November 23rd, 2023||13th / 67||—||— | |||
|} | |} | ||