71,272
edits
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|2GG: All In}}||February 16th, 2020||13th||25th||{{Sm|Rival|p=California}} | |{{Trn|2GG: All In}}||February 16th, 2020||13th||25th||{{Sm|Rival|p=California}} | ||
|- | |||
|{{Trn|DreamHack Anaheim 2020}}||February 21st-23rd, 2020||13th||—||— | |||
|} | |} | ||