71,107
edits
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DreamHack Anaheim 2020}}||February 21st-23rd, 2020||13th||—||— | |{{Trn|DreamHack Anaheim 2020}}||February 21st-23rd, 2020||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Mega Smash Mondays 240}}||August 23rd, 2021||49th||—||— | |||
|} | |} | ||