71,107
edits
Line 163: | Line 163: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|DAT BlastZone 31}}||October 30th, 2021||13th||5th||Captain JJ | |{{Trn|DAT BlastZone 31}}||October 30th, 2021||13th||5th||Captain JJ | ||
|- | |||
|{{Trn|Manchester Conquest 7: ESS BEE}}||January 22nd, 2022||33rd||5th||Captain JJ | |||
|} | |} | ||