71,107
edits
Line 114: | Line 114: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Midgard 2022}}||September 16th-18th, 2022||33rd||2nd||{{Sm|Elwin}} | |{{Trn|Midgard 2022}}||September 16th-18th, 2022||33rd||2nd||{{Sm|Elwin}} | ||
|- | |||
|{{Trn|DreamHack Rotterdam 2022}}||October 14th-16th, 2022||17th||4th||{{Sm|BeJay !}} | |||
|} | |} | ||