68
edits
mNo edit summary Tags: Mobile edit Advanced mobile edit |
No edit summary |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kanto 2020}}||November 22nd, 2020||1st||—||— | |{{Trn|Kanto 2020}}||November 22nd, 2020||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Corona Cup}} {{OnlineIcon}}||January 23rd, 2021||1st||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Corona Cup 2}} {{OnlineIcon}}||May 8th, 2021||1st||—||— | |||
|} | |} | ||
edits