71,164
edits
Line 129: | Line 129: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Desert Knights 8}}||December 1st-3rd, 2022||3rd||—||— | |{{Trn|Desert Knights 8}}||December 1st-3rd, 2022||3rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Kyojin Dojo}}||December 30th, 2022-January 1st, 2023||7th||9th||{{Sm|GyroZepp}} | |||
|} | |} | ||