34,327
edits
(→Super Smash Bros. Ultimate: Added Taranito's tournament data from EGS Cup.) |
Tag: Mobile edit |
||
Line 192: | Line 192: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 5}}||September 28th, 2019||129th||—||— | |{{Trn|Umebura SP 5}}||September 28th, 2019||129th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Umebura SP 6}}||October 22nd, 2019||97th||—||— | |||
|} | |} | ||