32,956
edits
m (Text replacement - "https?:\/\/(www\.)?(smash|start)\.gg\/tournament\/([^\/ \n]+)\/events\/([^\/ \n]+)\/" to "https://www.start.gg/tournament/$3/event/$4/") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 159: | Line 159: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||257th / 392||—||— | |'''{{Trn|Maesuma TOP 14}}'''||September 3rd, 2023||257th / 392||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Garyoten 2}}||September 24th, 2023||13th / 48||—||— | |||
|} | |} | ||
edits