3,120
edits
Tag: Mobile edit |
MemeDedede (talk | contribs) Tag: Mobile edit |
||
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|POP-OFF}}||November 23rd, 2019||17th||—||— | |{{Trn|POP-OFF}}||November 23rd, 2019||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Seibugeki 3}}||November 29th-30th, 2019||5th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kurobra 19}}||January 11th, 2020||13th||—||— | |{{Trn|Kurobra 19}}||January 11th, 2020||13th||—||— |