71,255
edits
Line 44: | Line 44: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|SWT: Central America South Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||March 27th-28th, 2021||33rd||—||— | |{{Trn|SWT: Central America South Ultimate Online Qualifier}}{{OnlineIcon}}||March 27th-28th, 2021||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Anime World Coliseum}}||December 12th, 2021||9th||—||— | |||
|} | |} | ||