71,096
edits
Line 59: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Poilon Arena 2}}||November 5th, 2020||1st||—||— | |{{Trn|Poilon Arena 2}}||November 5th, 2020||1st||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Poilon Arena 3}}||November 12th, 2020||3rd||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|5 Days of Melee}}||December 14th-15th, 2020||5th||—||— | |{{Trn|5 Days of Melee}}||December 14th-15th, 2020||5th||—||— |