13,185
edits
mNo edit summary |
m (→Notable tournament placings: 4 STOCK) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|[[Central Alberta Smash Tournament#CAST_4_-_November_22-23rd,_2008|CAST 4]]||November 22nd-23rd, 2008||2nd||4th||{{Sm|Brdy}} | |[[Central Alberta Smash Tournament#CAST_4_-_November_22-23rd,_2008|CAST 4]]||November 22nd-23rd, 2008||2nd||4th||{{Sm|Brdy}} | ||
|- | |- | ||
|[[Pound 4]]||January 16th-18th, 2010||17th|| | |[[Pound 4]]||January 16th-18th, 2010||17th||—||— | ||
|- | |- | ||
|[[Apex 2010]]||August 6th-8th, 2010||17th||17th||{{Sm|Eggz}} | |[[Apex 2010]]||August 6th-8th, 2010||17th||17th||{{Sm|Eggz}} | ||
Line 41: | Line 41: | ||
|[[Apex 2013]]||January 11st-13th, 2013||9th||33rd||{{Sm|Zhu}} | |[[Apex 2013]]||January 11st-13th, 2013||9th||33rd||{{Sm|Zhu}} | ||
|- | |- | ||
|[[EVO 2013]]||July 12th-14th, 2013||9th|| | |[[EVO 2013]]||July 12th-14th, 2013||9th||—||— | ||
|- | |- | ||
|[[Apex 2014]]||January 17th-19th, 2014||13th||7th||{{Sm|Toph}} | |[[Apex 2014]]||January 17th-19th, 2014||13th||7th||{{Sm|Toph}} | ||
|- | |- | ||
|[[Northwest Majors VI]]||May 2nd-4th, 2014||5th||3rd||Toph | |[[Northwest Majors VI]]||May 2nd-4th, 2014||5th||3rd||Toph | ||
|- | |||
|[[EVO 2014]]||July 11th-13th, 2014||7th|| || | |||
|} | |} | ||