68
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kansai 2020}}||February 23rd, 2020||17th||—||— | |{{Trn|Kansai 2020}}||February 23rd, 2020||17th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Corona Cup}} {{OnlineIcon}}||January 23rd, 2021||9th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits