71,157
edits
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Super Smash Stadium Édition Football}}||July 10th, 2021||33rd||—||— | |{{Trn|Super Smash Stadium Édition Football}}||July 10th, 2021||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Ultimate WANTED 3}}||August 12th-15th, 2021||65th||13th||{{Sm|Myollnir}} | |||
|} | |} | ||