71,102
edits
Line 205: | Line 205: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Route 210|g=SSBU}}||February 24th, 2024||1st / 112||—||— | |{{Trn|Route 210|g=SSBU}}||February 24th, 2024||1st / 112||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Litvitational 2|g=SSBU}}||March 8th, 2024||3rd / 16||—||— | |||
|} | |} | ||