5,682
edits
Line 83: | Line 83: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Port Priority 6}}||October 30th-31st, 2021||33rd||33rd||{{Sm|Enarmonía}} | |{{Trn|Port Priority 6}}||October 30th-31st, 2021||33rd||33rd||{{Sm|Enarmonía}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Set Count: 2-0}}||December 18th, 2021||25th||3rd||{{Sm|Tenni}} | |||
|} | |} | ||
edits