71,116
edits
Line 154: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Grand Conquest 2024|g=SSBU}}||March 2nd-3rd, 2024||33rd / 178||—||— | |{{Trn|Grand Conquest 2024|g=SSBU}}||March 2nd-3rd, 2024||33rd / 178||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Invasion 2024|g=SSBU}}||April 13th-14th, 2024||49th / 205||5th / 23||{{Sm|James_102}} | |||
|} | |} | ||