71,038
edits
mNo edit summary |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|[https://almajlisgames.challonge.com/AlMajlis16 AlMajlis16]||September 23rd, 2016||7th||—||— | |[https://almajlisgames.challonge.com/AlMajlis16 AlMajlis16]||September 23rd, 2016||7th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Dubai Dojo}}||November 25th-26th, 2016||9th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Dubai X VGBootcamp}}||March 31st-April 1st, 2017||9th||5th||{{Sm|Olrox}} | |{{Trn|Dubai X VGBootcamp}}||March 31st-April 1st, 2017||9th||5th||{{Sm|Olrox}} |