4,559
edits
m (→{{forwiiu}}) |
(→{{forwiiu}}: Added (Player J/DKHo)'s tournament data from Naifu Wars: Civil War 1.) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Respawn 5}}||August 7th-13th, 2017||9th||9th||{{Sm|Eddy}} | |{{Trn|Respawn 5}}||August 7th-13th, 2017||9th||9th||{{Sm|Eddy}} | ||
|- | |||
|[[Naifu Wars: Civil War 1]]||September 15th, 2017||25th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Syndicate 2017]]||September 23rd-24th, 2017||13th||13th||{{Sm|Raziek}} | |[[Syndicate 2017]]||September 23rd-24th, 2017||13th||13th||{{Sm|Raziek}} |
edits