2,948
edits
Line 215: | Line 215: | ||
|- | |- | ||
|[https://smash.gg/tournament/viennality-2k19-4/events/super-smash-bros-melee/brackets/612760/1013052 viennality 2k19]||July 5th-7th, 2019||4th||3rd||Trif | |[https://smash.gg/tournament/viennality-2k19-4/events/super-smash-bros-melee/brackets/612760/1013052 viennality 2k19]||July 5th-7th, 2019||4th||3rd||Trif | ||
|- | |||
|{{Trn|Awakening 5}}||August 16th-18th, 2019||5th||2nd||Trif | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|DreamHack Rotterdam}}||October 18th-20th, 2019||5th||—||— | |{{Trn|DreamHack Rotterdam}}||October 18th-20th, 2019||5th||—||— | ||
Line 238: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Lighthouse}}||July 13th-15th, 2018||5th||3rd||{{Sm|Trucker Hat}} | |{{Trn|Lighthouse}}||July 13th-15th, 2018||5th||3rd||{{Sm|Trucker Hat}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Valhalla II}}||January 3rd-7th, 2019||25th||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Awakening 5}}||August 16th-18th, 2019||9th||3rd||Trucker Hat | |||
|} | |} | ||