71,255
edits
Line 145: | Line 145: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Double Down 2022}}||July 8th-10th, 2022||65th||—||— | |{{Trn|Double Down 2022}}||July 8th-10th, 2022||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Brussels Challenge Major Edition 2022}}||July 23rd-24th, 2022||4th||—||— | |||
|} | |} | ||