3,123
edits
Piledrivaaa (talk | contribs) |
Piledrivaaa (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|[[Sumabato for THE BIG HOUSE]]||July 30th-31st, 2016||65th||65th||{{Sm|Isotaku}} | |[[Sumabato for THE BIG HOUSE]]||July 30th-31st, 2016||65th||65th||{{Sm|Isotaku}} | ||
|- | |- | ||
|[[Sumabato 12]]||August 27th, 2016||5th|||| | |[http://challonge.com/Sumayatsu4T Sumayatsu 4]||August 10th, 2016||5th||—||— | ||
|- | |||
|[[Sumabato 12]]||August 27th, 2016||5th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Umebura 25]]||September 10th, 2016||25th||—||— | |[[Umebura 25]]||September 10th, 2016||25th||—||— |
edits