32,925
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 6}}||October 22nd, 2019||65th||—||— | |{{Trn|Umebura SP 6}}||October 22nd, 2019||65th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Seibugeki 2}}||October 26th, 2019||17th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||193rd||—||— | |{{Trn|Umebura SP 7}}||November 16th, 2019||193rd||—||— |
edits