32,956
edits
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Kagaribi 6}}||January 8th-9th, 2022||33rd||—||— | |{{Trn|Kagaribi 6}}||January 8th-9th, 2022||33rd||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Maesuma Champion Series 12}}{{OnlineIcon}}||January 22nd, 2022||1st||—||— | |||
|- | |||
|{{Trn|Maesuma Champion Series 15}}{{OnlineIcon}}||April 6th, 2022||13th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|GENESIS 8}}||April 15th-17th, 2022||49th||65th||{{Sm|Tsubotsubo}} | |{{Trn|GENESIS 8}}||April 15th-17th, 2022||49th||65th||{{Sm|Tsubotsubo}} |
edits