71,255
edits
Line 719: | Line 719: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|EL DOJO MASTERS 5|g=SSBU}}||April 13th, 2024||3rd / 60||—||— | |{{Trn|EL DOJO MASTERS 5|g=SSBU}}||April 13th, 2024||3rd / 60||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|PSKSHOWDOWN 7|g=SSBU}}||April 20th-21st, 2024||2nd / 137||—||— | |||
|} | |} | ||