32,956
edits
Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Delfino Maza RETA 2022}}||April 1st-3rd, 2022||13th||—||— | |{{Trn|Delfino Maza RETA 2022}}||April 1st-3rd, 2022||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Ñerolibers Fest 5}}||May 8th, 2022||9th||1st||Joker | |||
|} | |} | ||
edits