32,956
edits
Tag: Mobile edit |
Tag: Mobile edit |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Piosuma 4}}||April 27th, 2013||7th||4th||Kakera | |{{Trn|Piosuma 4}}||April 27th, 2013||7th||4th||Kakera | ||
|- | |||
|{{Trn|Piosuma 6}}||July 27rd, 2013||9th||—||— | |||
|- | |- | ||
|[[Piosuma 7]]||October 27th, 2013||17th||1st||{{Sm|Chige}} | |[[Piosuma 7]]||October 27th, 2013||17th||1st||{{Sm|Chige}} |
edits