71,107
edits
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|WANTED PREDAT8RS - Offline}}||December 22nd, 2021||13th||—||— | |{{Trn|WANTED PREDAT8RS - Offline}}||December 22nd, 2021||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|LOSC ESPORT FIGHTERS 1}}||February 5th, 2022||13th||—||— | |||
|} | |} | ||