570
edits
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Riptide}}||September 10th-12th, 2021||25th||—||— | |{{Trn|Riptide}}||September 10th-12th, 2021||25th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|The Grind 156}}||September 24th, 2021|4th||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Glitch 8.5 - Konami Code}}||September 24th-26th, 2021||13th||3rd||{{Sm|MkLeo}} | |{{Trn|Glitch 8.5 - Konami Code}}||September 24th-26th, 2021||13th||3rd||{{Sm|MkLeo}} |
edits