71,102
edits
Line 212: | Line 212: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Sweet Spot 6}}||February 15th, 2020||13th||1st||{{Sm|ToffeeCG}} | |{{Trn|Sweet Spot 6}}||February 15th, 2020||13th||1st||{{Sm|ToffeeCG}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Heartland Showdown 2020}}||March 7th-8th, 2020||33rd||3rd||{{Sm|Very Freezer}} | |||
|} | |} | ||