33,050
edits
m (changing to provided translated name) |
Tag: Mobile edit |
||
Line 131: | Line 131: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|Seibugeki 15}}'''||October 28th, 2023||5th / 300||—||— | |'''{{Trn|Seibugeki 15}}'''||October 28th, 2023||5th / 300||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Suma O ADVANCE 2}}||November 12th, 2023||2nd / 98||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|WAVE Champions 6}}||November 23rd, 2023||17th / 67||—||— | |{{Trn|WAVE Champions 6}}||November 23rd, 2023||17th / 67||—||— |
edits