71,268
edits
Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KRBanger 02}}||February 19th, 2022||25th||—||— | |{{Trn|KRBanger 02}}||February 19th, 2022||25th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|WANTED S4 C4 - Free Agent Edition}}||March 26th, 2022||33rd||—||— | |||
|} | |} | ||