71,251
edits
Line 314: | Line 314: | ||
|- | |- | ||
|'''{{Trn|The Coinbox IRL}}'''||December 17th, 2023||3rd / 16||—||— | |'''{{Trn|The Coinbox IRL}}'''||December 17th, 2023||3rd / 16||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Santa Paws}}||December 8th-10th, 2023||5th / 181||9th / 24||{{Sm|Peabnut}} | |||
|} | |} | ||