71,032
edits
Line 99: | Line 99: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Frostbite 2019}}||February 22nd-24th, 2019||33rd||25th||{{Sm|Peli}} | |{{Trn|Frostbite 2019}}||February 22nd-24th, 2019||33rd||25th||{{Sm|Peli}} | ||
|- | |||
|{{Trn|ICARUS V}}||April 27th-28th, 2019||3rd||4th||{{Sm|quiK}} | |||
|} | |} | ||