71,125
edits
Line 273: | Line 273: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Bour'pif Arena 7}}||August 28th-29th, 2021||2nd||2nd||{{Sm|Mika}} | |{{Trn|Bour'pif Arena 7}}||August 28th-29th, 2021||2nd||2nd||{{Sm|Mika}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Temple: Hermès Edition}}||September 1st-5th, 2021||17th||—||— | |||
|} | |} | ||