32,538
edits
m (Text replacement - " *\| *skill[^\n\|=]*=[^\n]+\n" to "") |
Tag: Mobile edit |
||
Line 82: | Line 82: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Maruchan Gaming Series|g=SSBU}}{{OnlineIcon}}||May 28th-June 13th, 2021||13th||—||— | |{{Trn|Maruchan Gaming Series|g=SSBU}}{{OnlineIcon}}||May 28th-June 13th, 2021||13th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Namis @ MrBrown 8|g=SSBU}}||March 13th, 2022||9th / 49||—||— | |||
|- | |- | ||
|{{Trn|Abierto Atlas Chapalita III|g=SSBU}}||March 27th, 2022||13th||—||— | |{{Trn|Abierto Atlas Chapalita III|g=SSBU}}||March 27th, 2022||13th||—||— |
edits