28,581
edits
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|[[GUTS 3]]||September 19th-21st, 2014||3rd||2nd||DJ Nintendo | |[[GUTS 3]]||September 19th-21st, 2014||3rd||2nd||DJ Nintendo | ||
|- | |||
|[https://www.facebook.com/events/805554336151822/ CROSSFIRE 4]||September 27th, 2014||||1st||DJ Nintendo | |||
|} | |} | ||
edits