71,117
edits
Line 92: | Line 92: | ||
|- | |- | ||
|'''''{{Trn|DELTA 5}}'''''||September 23rd-24th, 2023||49th / 292||—||— | |'''''{{Trn|DELTA 5}}'''''||September 23rd-24th, 2023||49th / 292||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|WAVE Champions 5}}||October 22nd, 2023||9th / 66||—||— | |||
|} | |} | ||