32,956
edits
mNo edit summary |
Tag: Mobile edit |
||
Line 79: | Line 79: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Hirosuma 21}}||September 3rd, 2022||5th||—||— | |{{Trn|Hirosuma 21}}||September 3rd, 2022||5th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Hirosuma 22}}||October 1st, 2022||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits