32,956
edits
Line 363: | Line 363: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|KOWLOON 3}}||November 5th, 2022||9th||—||— | |{{Trn|KOWLOON 3}}||November 5th, 2022||9th||—||— | ||
|- | |||
|{{Trn|Toyota Grand Slam 12}}||November 19th, 2022||4th||—||— | |||
|} | |} | ||
edits