71,125
edits
m (→{{forwiiu}}) |
m (→{{forwiiu}}) |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Nemiex Pro Tournament II}}||August 25th-26th, 2018||5th||7th||{{Sm|TogoDogo}} | |{{Trn|Nemiex Pro Tournament II}}||August 25th-26th, 2018||5th||7th||{{Sm|TogoDogo}} | ||
|- | |||
|{{Trn|Exodus}}||October 19th-21st, 2018||17th||4th||{{Sm|Lancelot}} | |||
|} | |} | ||