71,274
edits
Line 54: | Line 54: | ||
|- | |- | ||
|{{Trn|Pop-Off Arena}}||September 14th, 2019||9th||—||— | |{{Trn|Pop-Off Arena}}||September 14th, 2019||9th||—||— | ||
|- | |||
|[https://smash.gg/tournament/naoned-revenge/details Naoned Revenge]||September 21st-22nd, 2019||2nd||2nd||Flow | |||
|} | |} | ||